Industriālais alpīnisms pakalpojumi

Sadarbojamies gan ar fiziskām, gan juridiskām personām. Slēdzot sadarbības līgumu, vienmēr piedāvājam izdevīgākus noteikumus.

Industriālais alpīnisms – darbību kopums, kur dažādu saimniecisku darbu izpildei tiek izmantotas un pielāgotas alpīnisma un klinšu kāpšanas tehnika un speciālais inventārs.

Vairāku gadu laikā esam uzkrājuši pieredzi dažādu darbu veikšanā, tāpēc varam piedāvāt dažāda veida industriālo alpīnistu pakalpojumus, nodrošinot augstu darba kvalitāti un drošību.

Rūpniecisko alpīnistu pakalpojumi ir vienlīdz labi pielietojami gan privātmājās, gan rūpniecībā un būvniecībā.

Industriālais alpīnisms tiek pielietots, lai veiktu dažādus darbus lielā augstumā, kā arī, lai piekļūtu grūti pieejamām vietām, lai nomazgātu logus, pieliktu reklāmas plakātus, veiktu remonta vai celtniecības darbus augstumā, u.c., tas ir darbs īpašos apstākļos, kas prasa noteiktas prasmes un zināšanas.

Augstas kvalitātes serviss, kas risina klienta prasības un individuālās vajadzības, pieejami ikviena īpašuma saimniekam. Mēs sadarbojamies gan ar fiziskām, gan juridiskām personām. Sev uzticētos darbus veicam ar lielu atbildību, un vienmēr cenšamies rast risinājumu jebkādu pakāpju sarežģītības darbiem.

Strādājam ātri un precīzi, tāpēc varam garantēt laicīgu darbu izpildi! Darba izpildes gaitu un abilstību Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajām darba aizsardzības prasībām vienmēr vadīs un uzraudzīs mūsu darbu vadītāji.

Mūsu darbinieku pieredze, atbildības sajūta un profesionāla izpratne par darbiem augstumā, ļaus ieteikt piemērotāko risinājumu arī Jums!

Lai saņemtu sīkāku konsultāciju, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem.